Jak vybrat bezpečnostní bytové dveře?

Chcete-li zajistit svůj byt proti neoprávněnému vstupu, jednou z prvních věcí, na kterou byste měli myslet, jsou bezpečnostní dveře. Jaké dveře jsou vhodné do bytu a na co byste neměli při výběru zapomenout?

Jaké dveře se hodí do bytu?

Ideální volbou jsou vchodové dveře do bytu certifikovány v bezpečnostní třídě 3. Zároveň by měly splňovat další kritéria, jako jsou tepelná a zvuková izolace. S novými bezpečnostními dveřmi je také spojena výměna staré zárubně za novou, aby mohly dveře dokonale těsnit v zárubni i v křídle. Před koupí bezpečnostních dveří se ujistěte, zda splňují protipožární vlastnosti.

jak vybrat bezpecnostní bytové dvere

Materiál bezpečnostních dveří

Bezpečnost bytových dveří závisí také na jejich konstrukci a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Mějte se na pozoru před dveřmi do bytu, které se sice prodávají jako bezpečnostní, ale jsou labilní, nevyztužené a křídlo i zárubeň dveří jsou z tenkých materiálů.

Důležité prvky dveří

Bytové dveře musí mít spolehlivý uzamykací systém. V případě bezpečnostních dveří SECURIDO jej tvoří 9 bezpečnostních bodů z ušlechtilé oceli a bezpečnostní zárubeň, která obsahuje dvojnásobně zpevněné uzamykací otvory. Celý uzamykací systém je skryt v ocelových pouzdrech. Součástí uzamykání je ANTI PANIC systém - odemykání a zamykání kličkou z interiérové strany dveří.

Mezi nejdůležitější prvky bezpečnostních dveří do bytu patří kování. To chrání bezpečnostní vložku proti odvrtání a zlomení, čímž se zvyšuje odolnost dveří proti násilnému poškození.

Montáž bytových dveří

Můžete mít i ty nejlepší bezpečnostní dveře na světě, pokud ovšem nejsou odborně namontovány, jsou vám k ničemu. Montáž bezpečnostních dveří do bytu svěřte vždy do rukou profesionálů. V SECURIDO zabezpečují montáž bezpečnostních dveří pouze kvalifikovaní a proškolení pracovníci. Dveře montujeme po celé České republice, přičemž vše stíháme za pár hodin.

Servis

Pokud jste se rozhodli pro koupi bytových dveří SECURIDO, stáváte se našim zákazníkem, kterého si vážíme, a to za všech okolností. Proto nedáváme ruce pryč ani od případných poruch, oprav nebo reklamací souvisejících s bezpečnostními dveřmi. Poskytneme vám 2 letou záruku na bezpečnostní bytové dveře SECURIDO a 24 hodinový záruční a pozáruční servis.

Dveře SECURIDO jsou cenově dostupným a zároveň spolehlivým řešením zabezpečení vašeho bytu. V nabídce máme různá provedení a designy, mezi kterými jistě naleznete ta, která se hodí do vaší domácnosti.