3 nejprodávanější bezpečnostní dveře

Při rozhodování, jaké bezpečnostní dveře do bytu pořídit, hraje důležitou roli i jejich vzhled. Nabídka je opravdu široká, a tak si můžete vybrat ze spousty barev a dekorů ty. Abychom vám rozhodování poněkud usnadnili, přinášíme vám výběr bezpečnostních dveří, které jsou u našich zákazníků nejprodávanější.

1. Elegantní dveře Dub ARTISAN

Tyto bezpečnostní dveře do bytu jsme vám nedávno představili jako novinku a hned na to se staly naším bestsellerem. A není se ani čemu divit. Interiérový design aktuálně hlásí návrat k přírodě a bezpečnostní dveře v barvě dubu jsou přesně tím prvkem, který se k tomuto konceptu dokonale hodí. Tyto bezpečnostní dveře jsou elegantní a zároveň působí velmi luxusně.

Bezpečnostní dveře dub artisan

Dub ARTISAN

Bezpečnostní dveře Securido F3/S

již od 29 900 Kč vč. DPH  + doprava

2. Moderní dveře Antracit

Bytové dveře v barvě antracit jsou naším druhým nejprodávanějším modelem. Tento dekor je velmi moderní a zároveň nadčasový. Jednoduše se kombinuje s ostatními prvky interiéru a je oblíben nejen v domácnostech, ale také je jasnou volbou pro kanceláře. Bezpečnostní dveře v této barvě vám pomohou vytvořit elegantní a sofistikovaný dojem.

Bezpečnostní dveře hladké/bílé - F3/D

hladké / bílá

Bezpečnostní dveře Securido F3/D

již od 29 900 Kč vč. DPH  + doprava

3. Bezpečnostní dveře v dekoru Ořech / Elegant

A trojici našich nejprodávanějších bezpečnostních dveří uzavírají dveře Ořech/Elegant. Luxusní vchodové dveře, které již na první dojem působí velmi elegantně. Působivá je struktura dekoru, která střídá tmavší a světlejší místa. Pokud hledáte vstupní dveře, které působí nápadnějším designem, tento dekor je pro vás skvělá volba.

Bezpečnostní dveře elegant / ořech - F5/B

elegant / ořech

Bezpečnostní dveře Securido F5/B

již od 29 900 Kč vč. DPH  + doprava

Vytvořte harmonický celek

Vchodové bezpečnostní dveře by měly jednak plnit svoji funkci a také by měly designově zapadnout do vašeho interiéru. Aby spolu vše pěkně ladilo, při výběru dveří vycházejte z barvy vaší podlahy a také barvy stěn a nábytku. Důležitý je také výběr materiálu a povrchová úprava.

Nechte si poradit

Pokud se pořád rozhodujete, jaké bytové dveře zvolit, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým má bohaté zkušenosti s prodejem bezpečnostním dveří a pomůže vám vybrat ty pravé. Zavolejte nám, nebo navštivte přímo naši prodejnu.